Airsoft Malbork

Forum maniaków airoft w Malborku

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-03-21 21:00:38

 Czesio(Sylwek)

Command Sergeant Major

5372976
Skąd: Bągart
Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 95
Repliki: Mk18 mod1/block2

Scenariusz na 27.03 i nie tylko ;)

Nawiązałem tym scenariuszem do wojny w Libii i operacji "Świt Odysei", aczkolwiek układałem go przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań w tym rejonie


Po udanej akcji schwytania jednego z najgroźniejszych terrorystów w Argistanie, Ahmeda Karrafiego jednostka Special Task Force miała przetransportować więźnia do stolicy kraju, gdzie miał zostać ukarany. Lecąc nad wzgórzami Al-Arhalan jeden z dwóch śmigłowców UH-60 Blackhawk został ostrzelany przez bojowników Karrafiego i musiał awaryjnie lądować. Niestety drugi śmigłowiec nie mógł pomóc osaczonym komandosom, Karrafi został odbity przez swoich bojowników, a załoga jednostki została zabita.
Drugi śmigłowiec wylądował kilka kilometrów od miejsca osaczonego przez bojowników. 4ro osobowa grupa Special Task Force została wysłana, po to, by wyciągnąć czarną skrzynkę ze śmigłowca i ponownie schwytać Karrafiego...

Zadania Special Task Force:
-odnaleźć Karrafiego (przejąć stanowiska obronne bojowników)
-odnaleźć i przejąć czarną skrzynkę z helikoptera i wysłać z niej informacje do sztabu (10 minut przekazywania danych)
-bronić się na SL do przybycia śmigłowca (20 min.)

Zadania bojowników:
-bronić Karrafiego (stanowisk obronnych) przez 3 i pół godziny od rozpoczęcia rozgrywki
-przejąć skrzynkę z bronią, która została przysłana przez jednego z handlarzy
-podpalić 2 rafinerie wydobywające ropę (podłożyć petardy hukowe w tych miejscach i je odpalić)

Respy: do ustalenia (myślałem że co 15-20 minut od pełnej godziny)

Miejsce: do ustalenia

Bojownicy:
Ich powinno być troszkę mniej ze względu tego, że atakujący powinni mieć przewagę.

Special Task Force:
Grupa która ma wykonać zadania, więcej działania niż w bojownikach.

Ogólnie scenariusz można by dostosować do Waszego rejonu, bo to było bardziej opracowane pod teren który jest pod Dzierzgoniem.

Nawet myślałem nad tym, żeby zamiast jakichś tam taśm kolorowych po prostu zrobić stylizację. Bojownicy w Arafatkach, może coś tam jeszcze by się przydało. STF z możliwie lepszym (bardziej hamerykańskim ) sprzętem.

Ogólnie to jest tylko propozycja, którą możecie wziąć pod uwagę, lub też nie

Chyba wszystko.

Sylwek

Offline

 

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.asgmalbork.pun.pl