Airsoft Malbork

Forum maniaków airoft w Malborku


#1 2011-11-14 23:46:17

 rottix

Sergeant

Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 34
Repliki: Pistolet z odpustu.

MP5a4 CM.041B 4-miesięczna

z wielkim żalem, ale zmuszony jestem do sprzedaży swojej MP5-ki (CM.041b).

Wszystko pięknie, cacy i jak najlepiej, ale po kilku miesiącach intensywnego strzelania, biegania, nawigowania i skradania się, nawiedziła mnie coraz częściej powtarzająca się myśl "to jednak nie jest to ... I want some more ! ", dlatego też przerzucam się na replikę o znacznie większych gabarytach, mam na myśli para-snajpę. Nie do końca zdecydowałem co to będzie, gdyż zależne jest to od mojego funduszu.

Tak więc:


-Pytanie najbardziej nurtujące cena ? : Jedyne 800 zł, ale za to dostajecie ...

- 4-miesięczną replikę MP5A4 w pełni wykonaną z metalu-ZnAl oraz tworzywa używanego w wersji ostrej (przemielone ok. 15-20 tyś kompozytu) - w stockowej konfiguracji miała 390 FPS, teraz ma około 420.
- wymienione okablowanie na niskooporowe, wtyk typu T oraz zamontowany kompletny system MOSFET co znacznie poprawiło reakcję na spust i podniosło ROF-a. (Stock przy tym to była wolnoobrotowa praca traktora)
- wstawiona przedłużona lufa 370mm, wraz z metalowym tłumikiem dźwięku (tłumik płomienia dorzucam dodatkowo jako, że był w stocku), z wygrawerowanym cytatem "LIVE FREE OR DIE", obustronnie gwintowanym. Lufa kończy się jakieś 3-4 cm przed tłumikiem. Dostępna też lufa stockowa, tylko muszę ją odkopać u Sparhawka
- mocny silnik neodymowy napędzający gearbox v.2 z wzmocnionym szkieletem, łożyskowaną prowadnicą, wypodkładkowany, co bardzo wyciszyło MP5-kę i poprawiło pracę mechanizmu.
- czarna twarda gumka HU-Guarder, przestrzelona w temp. -2C w Malborku, kręci ładnie i nie ma praktycznie różnicy w zasięgu.
- doszczelniony tłok itp.,zasilikonowane i wymienione uszczelki.
- stała kolba, bardzo pojemna, mieści baterie większego typu (z luzem wchodzi tam 4000mAh FIREFOX i jeszcze zostaje pełno miejsca na materiał grzewczy na zimę, typu wata, wełna cokolwiek czym chcecie "otulić" baterię)
- dodatkowa szyna montażowa pod kolimator, lunetę (MP5 w tym wydaniu - z lunetą, w tym wypadku wygląda naprawdę przesłodko)
- laserek z kablem, na którego końcu mieści się przycisk aktywacji, co umożliwia bardzo wygodną aktywację, np przy chwycie magazynka - czerwony punkt, bardzo dobrze znaczy cele w odległości 50m.
- ogładziny przednich RIS x 2
- przednia rączka taktyczna montowana na RIS
- stockową baterię (deliktnie zajechana - sugeruję wymianę na świeżą) oraz wolnoładowarkę.

W razie pytań tel. 724-819-953 lub PW.
Zdjęcia podeślę na mail.

Offline

 

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.asgmalbork.pun.pl