Airsoft Malbork

Forum maniaków airoft w Malborku


#1 2012-05-30 20:14:52

 grzeu

Private

Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2012-05-30
Posty: 7

Polecane repliki - wstęp.

Witam, na początku chciałbym zaproponować może jakiś podział i zbudowanie konkretnych działów na forum jeśli to możliwe, ponieważ nie zauważyłem takowych, ale mam nadzieję, że powstaną w przyszłości przy udziale administracji . Ale do rzeczy, jak już pewnie wszyscy zauważyliście będę zainteresowany przeglądaniem tego i nie tylko tego forum w celu zebrania niezbędnego doświadczenia i wiedzy na temat replik ASG. Mam nadzieję, że ten temat pozostanie też dla następnych osób które będą tutaj nowo przybyłe i tez będą szukać tego typu informacji. Liczę, że powstaną tutaj osobne działy podzielone ze względu na różne rodzaje i specyfikę, tak żebyśmy później się w tym wszystkim nie pogubili. Na razie skromnie ale w przyszłości myślałem, że moglibyśmy zamieszczać tutaj informację o replice włącznie z fotkami i objaśnieniami. I oczywista sprawa to to ,że Wy posiadacie już jakieś repliki i bardzo chciałbym też żebyście zapoznali mnie z nimi podczas spotkań w terenie, w końcu nie ma to jak przekonać się realnie. Przepraszam za długi wstęp ale mam nadzieję, że to odpowiednie miejsce ewentualnie proszę administracje o przeniesienie tematu. Pozdrawiam wszystkich.


długa lufa - krótkie życie

Offline

 

#2 2012-05-31 18:14:01

marcin

Lieutenant General

Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 198
Repliki: MASADA

Re: Polecane repliki - wstęp.

Siemka!!
Jeśli szu,kasz repliki z chęcią mogę pomóc tylko pytanie ile chcesz na nią przeznaczyć?I czy ma być nowa czy używana.
Tu kilka przykładów replik na początek
http://www.taiwangun.com/karabiny-sztur … tical.html
Kałaszki Cymki(wszystkie odmiany) są dość długotrwałe jak można to określić.Na początek zabawy z ASG są idealne.
kilka linków do nich:
http://www.taiwangun.com/karabiny-sztur … 028-s.html
http://www.taiwangun.com/karabiny-sztur … 028-c.html
Jest jeszcze jeden producent ak P&J(boyi,A&K)replik ak robi dość dobre w owym czasie u nas w mk sam biegałem z ak P&J.Repliki też dość w miarę wykonane jedynym mankamentem w moim przypadku był zawias kolby z aluminium,który się ułamał w penwy momencie gry,lecz można wymienić na stalowy za 25zł.
http://www.taiwangun.com/karabiny-sztur … -boyi.html
http://www.taiwangun.com/karabiny-sztur … -boyi.html
W ak było jedyną wadą ciężko dostać się do gb lub komory hop-up trzeba rozbierać prawie całą replikę.
Z tego co jeszcze mogę polecić na początek jest rodzina M-ek.Sam jestem posiadaczem jednej.Dość łatwy dostęp do gb i komory hop-up(nie wiem jak w przypadku M14 trzeba się zapytać szuwaxa o to).Wady np: u mnie pękł GB,ale to nie moja wina :b, i słyszałem też często o pęknięciu gdy M-ka spadła i uderzyła o ziemie,no i nie wiem czy tylko u mnie,ale telepie się bolt catch(nie przeszkadza w grze,ale jest luźne)
Jednym słowem wszystko zależy od ciebie co chcesz mieć za replikę i ile chcesz wydać na nią.Zawsze też możesz kupic używany dobrze nieraz dobre oferty się trafiają.Wszystkie informacje są na podstawie moich wiadomości,które usłyszałem lub mojej obserwacji.Tyle mogę powiedzieć od siebie na temat AK i M16.
Sorka za tak długie kazanie !!

Offline

 

#3 2012-05-31 18:33:53

Szuwar

Drill Instructor

8055175
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2009-07-12
Posty: 284
Repliki: m14

Re: Polecane repliki - wstęp.

Nie ma tu takich tematów gdyż jest to tylko forum lokalne i służy nam głównie jako narzędzie organizacyjne grupy . Jeśli chcesz się z tego dokształcić polecam dział 'Artykuły" ma wmasg.pl


-What is the God Damned hold up Mister Sobel?!
-A fence, sir! We're, ah...god...A barbed wire fence, sir!
-Oh that dog just ain't gonna hunt! Now you cut that fence and get this God Damned platoon on th' move!

Offline

 

#4 2012-05-31 18:51:00

 grzeu

Private

Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2012-05-30
Posty: 7

Re: Polecane repliki - wstęp.

Dobrze, ok, zostałem oświecony, także proszę admina o usuniecie moich tematów, po prostu nie wiedziałem za bardzo o tutejszych zwyczajach, myślałem ,że mogę pytać na tematy ASG, ale nic się nie stało, oczywiście swoje kroki skieruje na odpowiednie fora. Przepraszam i pozdrawiam.


długa lufa - krótkie życie

Offline

 

#5 2012-05-31 19:22:56

Szuwar

Drill Instructor

8055175
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2009-07-12
Posty: 284
Repliki: m14

Re: Polecane repliki - wstęp.

O jakieś porady pytaj nas indywidualnie. Możesz napisać do mnie prywatną wiadomość. Chętnie pomogę w wyborze repliki. Jak chcesz w 4 oczy pogadać to wiesz gdzie nas w niedziele znajdziesz


-What is the God Damned hold up Mister Sobel?!
-A fence, sir! We're, ah...god...A barbed wire fence, sir!
-Oh that dog just ain't gonna hunt! Now you cut that fence and get this God Damned platoon on th' move!

Offline

 

#6 2012-06-04 15:34:08

 rottix

Sergeant

Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 34
Repliki: Pistolet z odpustu.

Re: Polecane repliki - wstęp.

Apropo niedzieli, robicie coś u siebie ? Chętnie bym się zamiejscowo wybrał.

Offline

 

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spa Ciechocinek pakiety