Airsoft Malbork

Forum maniaków airoft w Malborku


#1 2009-11-28 12:11:07

marcin

Lieutenant General

Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 198
Repliki: MASADA

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky propozycja.

Witam
Może byśmy zorganizowali scenariusz na podstawie gry S.T.A.L.K.E.R Clear Sky(czyste niebo).
OD RAZU MÓWIĘ JEST TO TYLKO PROPOZYCJA SCENARIUSZA, WIĘC PROSZĘ SIĘ NIE CZEPIAĆ!!!!!!!!
Moja wizja była by taka.

Jest rok 2012 grupa stalkerów pod wodzą Striełoka najlepszego stalkera przeniknęła do strefy zony.
W poszukiwaniu rzeczy zostawionych w pobliskim lesie przez wojsko min: różnych map terenu i najważniejszego elementu skrzynki po amunicji, w której są ukryte przepustki do Czarnobyla.
Lecz jest parę szkopułów jeden z nich:
-W tamtej okolicy kręcą si grupy bezdomnych psów, czyli bandytów(jest to nazwa z gry)
Oczywiście jest ich więcej to tylko jeden ze szkopułów.

Część pierwsza:
-Stalkerzy muszą przedostać się do strefy zony.   
-Odnaleźć mapy i przepustki i nie dać się zabić.
-Odeskortować naukowca, który wie gdzie są dokumenty i wie gdzie jest strefa napromieniowana, do której nie wolno się zbliżać.

Cześć druga:
-Stalkerzy wpadają w zasadzkę bezdomnych psów i niestety naukowiec ginie, lecz przed tym znajduje dokumenty i przechodzi na stronę stalkerów.
-Odnajdują sprzęt, lecz jest  on w strefie anomalii.
-Wycofanie się ze sprzętem do punktu ewakuacja.

WARUNKI WYGRANEJ STALKERÓW:
-Naukowiec musi zostać dostarczony do dokumentów.
-Odeskortować dokumenty do miejsca ewakuacji.
WARUNKI WYGRANEJ BEZDOMNYCH PSÓW:
-Nie dopuścić do odnalezienia dokumentów.
-Zabić wszystkich Stalkerów.

MECHANIKA GRY:
-Grupa stalkerów zawiera tylko maks 6 osób w tym jednego naukowca, sanitariusza. Sanitariusz wybiera sobie pomocnika, który w razie, czego opatrzy sanitariusza.
-Grupa bezdomnych psów maks 9osób w tym jednego sanitariusza.
-NAUKOWIEC I SANITARIUSZE MOGĄ STRZELAĆ, LECZ NIE MOGĄ SIĘ OPATRZEĆ SAMEMU.
-RESP JAKIEŚ 30METROW DALEJ OD POLA GRY.
-KAŻDY Z GRACZY MOŻE BYĆ GÓRA OPATRZONY 2 RAZY PRZEZ MEDYKA NASTĘPNIE MUSI WRÓCIĆ DO PUNKTU RESPOWN I GRA DALEJ.
-NIEWOLNO STRZELAĆ PRZY PUNKTACH RESPA ANI JEDNEJ DRUŻYNIE.
-BEZDOMNE PSY SĄ OZNACZONE JAKIMŚ INNYM KOLOREM ZDECYDUJCIE SAMI, JAKIM.
-A STALKERZY ZIELONYM NP SZMATĄ.

TEN, KTO DOSTANIE I JEST OPATRZONY PRZEZ MEDYKA JUŻ DWA RAZY PODNOSI WYSOKO RĘKĘ I SCHODZI DO RESPA.

POTRZEBNE RZECZY DO SCENARIUSZA:
-SZMATY ZIELONE DLA STALKEROW ZALEŻY ILE ICH BĘDZIE.
-BYLE, JAKIE MAPY TERENU, CO BĘDĄ W SKRZYNCE I JAKIEŚ PAPIERKI NA PRZEPUSTKI.
-KAŻDY PRZYNOSI PO DWA BANDAŻE DLA SIEBIE SAMEGO I JAK DOSTANIE WOŁA MEDYK LUB SANITARIUSZ I GDY MEDYK PODCHODZI DAJE MU OPATRUNEK.
-TABLICE OSTRZEGAWCZE.
-SKRZYNKA MAŁA PO AMUNICJI KTÓRĄ MAM.

WIĘC JAK TO MÓWIĄ UDANYCH ŁOWÓW STALKERZE!!!!!!!!!!!!

Kolejne teksty z taką ilością błędów ortograficznych będę usuwał. Przed umieszczaniem swoich wypowiedzi sprawdź poprawność całego tekstu w wordzie!!

Ostatnio edytowany przez Bambus (2010-04-17 16:49:40)

Offline

 

#2 2009-11-29 16:18:25

Czyżo

First Lieutenant

8186372
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2009-07-13
Posty: 126
Repliki: Brak, plany - żądełko!

Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky propozycja.

Ja powiem tak. Zastrzeżeń mam parę, ale to nie na teraz rozmowa, po ciężkich studenckich dniach. I moje zastrzeżenia na razie nie są ważne – ale jest jedna wielka prośba. Popraw błędy, gramatyczne i stylistyczne bo ciężko to się czyta. Ja sam często popełniam błędy, dlatego wypowiedzi na fora internetowe  itp. zazwyczaj wrzucam sobie do worda by wyeliminować błędy, bądź piszę na firefoxie. To nie gadu-gadu. Szanujmy nasz język.

Offline

 

#3 2010-03-25 16:28:18

Szuwar

Drill Instructor

8055175
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2009-07-12
Posty: 284
Repliki: m14

Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky propozycja.

Czyż jak nie na teraz rozmowa to nie zaczynaj.

Czyli tak: naukowiec na początku jest po stronie bezdomnych psów??
Jeśli w scenariuszu jest z góry ustalone że jest jest zasadzka i naukowiec wcześniej przechodzi to można by zrobić z tego scenkę i pobawić się w aktorów. Mogłoby wyjść ciekawie.
Uleczony przez medyka wraca na resp, czy na pole, czy może mogą być dwa razy uleczenie i z miejsca ruszyć do gry a po wyczerpaniu uleczeń muszą wrócić na respa??


-What is the God Damned hold up Mister Sobel?!
-A fence, sir! We're, ah...god...A barbed wire fence, sir!
-Oh that dog just ain't gonna hunt! Now you cut that fence and get this God Damned platoon on th' move!

Offline

 

#4 2010-03-25 18:25:02

marcin

Lieutenant General

Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 198
Repliki: MASADA

Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky propozycja.

Można by było taką scene zrobic uleczenia są 2 a następnie wraca sie na respa i spowrotem do gry

Offline

 

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Decent Palace