Airsoft Malbork

Forum maniaków airoft w Malborku


#16 2010-12-18 10:35:42

marcin

Lieutenant General

Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 198
Repliki: MASADA

Re: Rangersi w Iraku!!!!!

Powiem tak można,ale nie wiadomo czy ten wypali więc lepiej poczekac ten jeden dzien.Dobry sceno można napisac w 2-3godziny a nawet krócej.

Offline

 

#17 2010-12-19 00:36:59

Dubik

Moderator

7823707
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2009-07-22
Posty: 76

Re: Rangersi w Iraku!!!!!

Ja przedstawilem tylko swoja wizje mechaniki gry , zeby kazdy wiedzial co ma zrobic jak cos sie stanie lub czego nie moze robic , a jak to nie jest jasno okreslone a dochodzi do nie opisanej sytuacji to wlasciwie nie wiadomo co robic, a w trakcie nie bedzie jak zapytac. Ostatni tez tak bylo ze cos nie zostalo przewidziane na scenariuszu i nam nie wyszedl bo ktos wpadl na pomysl ktorego nie przewidzialem i mechanika zawiodla ale teraz sadze ze przewidzialem wszystko jesli sie myle to niech ktos wskaze ewentualny brak.


Pomysl masz oczywiscie dobry krystian ale brak szczegółów mechaniki rozgrywki. Np co z zakladnikiem moze miec bron pewnie nie moze jak to zalkadnik weic pewnie bedzie zmuszony podozac bez giwery za grupa co wyklucza go z walki, ciekawe kto sie wyrwie zeb byc zakladnikiem bo nie ja napewno xD

Albo z ta amonicja jak ja znajdziemy to co ma to wplyw na wynik gry czy nie? jesli nie jest koniecze do wykonania zadania to moze nie warto podejmowac sie tego zadania ?? Trzeba to okreslic raczej. Teraz chyab wszysy wiedzia o co mi dokladnie chodzi. Jesli to dopracuejsz w dwa dni to ok daj wtedy szybko poprawki bo jesli nie to ja bym chcial 22 wybrac sie do lasu przygotowac teren pod moj pomysl ewentualnie wiec prosze o szybko odpoweic bo czasu juz nie wiele pozdro.

Ostatnio edytowany przez Dubik (2010-12-19 00:40:24)

Offline

 

#18 2010-12-19 09:54:23

krystian

Gość

Re: Rangersi w Iraku!!!!!

Nie pisałem szczegółów bo mi się nie chciało xD  a ten scenariusz napisałem szybko bo mi się śpieszyło i bałem się że zapomnę:P

 

#19 2010-12-24 18:15:19

 MATI

Command Sergeant Major

12052825
Skąd: Malbork / Wielbark
Zarejestrowany: 2010-04-28
Posty: 98
Repliki: Walther P99

Re: Rangersi w Iraku!!!!!

ja bym obstawił jako miejsce akcji afganistan. W części gór jest zimno i jest pełno śniegu. Jako teren rozgrywki , część drugiego lasu (okolice skarpy , pofałdowany teren)

Offline

 

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ehotelsreviews.com